Najlepsze noclegi w Karpaczu

Karpacz to jedne z bardziej urodziwych miejsc w Polsce, wprost idealne na wypoczynek. Jest to jeden z głównych węzłów szlaków turystycznych w Sudetach a większość z nich spotyka się na Białym Jarze. Ruszyć można zatem na główny szlak sudecki prowadzący z grzbietu Karkonoszy i Równi pod Śnieżką i schodzący przez Kocioł Łomniczki, a potem przez Płóczki prowadzący do Kaplicy św. Anny i Mysłakowic. Oczywiście pięknych szlaków jest więcej, jednak w trakcie tych podróży trzeba gdzieś spać. Podpowiadamy, gdzie warto zatrzymać się na nocleg.

Wyprawa w góry to idealny pomysł na relaks. Do organizacji jednak lepiej podejść z rozwagą i dobrze zaplanować cały wypad. Należy wybrać sprawdzony nocleg, ponieważ zdarzają się oferty z fikcyjnymi obiektami oferowanymi na różnych stronach internetowych. Obiekty takie reklamują się atrakcyjną, niską ceną i wymagają wpłaty wysokiej zaliczki lub całości opłaty za pobyt z góry. Po zapłaceniu okazuje się najczęściej, że osoby, które rezerwowały pobyt tracą wszelki kontakt z właścicielem. Dlatego lepiej korzystać z oferty sprawdzonych hoteli.

Willa Sarnia

Jest to jeden z najpiękniejszych domów w Karpaczu. Całość pokryta jest strzechą, położona w miejscu na skraju dzielnicy Wilcza Poręba i Karkonoskiego Parku Narodowego. Willa znajduje się w sąsiedztwie lasu, w którym znajdziemy górski potok w otoczeniu baśniowego ogrodu.

Leśny Dwór

To niezwykłe miejsce łączy atmosferę przełomu wieków z nowoczesną wygodą. Obiekt położony jest blisko głównych szlaków karkonoskich gór i centrum samego miasta, co sprawia, że łatwo zaplanować każdy wypad. Leśny Dwór to wyjątkowo komfortowe miejsce wypoczynku, z którego ofertą możemy zapoznać się na stronie www.lesnydwor.karpacz.pl.

Granit

Hotel znajduje się 500 m od wyciągu krzesełkowego na Kopę, oraz 300 m od nowego wyciągu i stoku narciarskiego. Znajdziemy tutaj pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienką (część z tarasem) z TV. Dla części pokoi prysznic znajduje się na korytarzu a w pełni wyposażona kuchnia z jadalnią i dwie sale kominkowe dostępne są dla gości bez ograniczeń.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz