Galeria Łomianki w pełnej okazałości

Galeria Łomianki to prawdziwy raj, jak z resztą wszystkie galerie handlowe, dla konsumpcjonizmu i zakupowych maniaków. Jednak ta położona nieopodal Kampinoskiego Parku Narodowego galeria w Łomiankach ma do zaoferowania znacznie więcej atrakcji, niż możnaby się spodziewać po galerii handlowej.

Moda

W Galerii Łomianki mamy bogaty pasaż pełen sklepów i lokali usługowych, w których można zrobić zakupy każdego rodzaju — spożywcze, odzieżowe i inne. Z łatwością zadbamy tu o wystrój domu, piękne podwórko i odświeżymy garderobę. Galeria jest przygotowana na każdą grupę wiekową i tak, by każdy mógł być zadowolony w pełni z odwiedzin. Wśród sklepów w Galerii Łomianki znajdziemy między innymi: Reserved, Promod, Mohito, Orsay, Calzedonia, H&M i więcej. W galerii można nabyć nie tylko ubrania, ale także różne akcesoria i dodatki, np. biżuterię w sklepach pokroju Jubitom lub W. Kruk.
W Galerii Łomianki zyskujemy również niepowtarzalną możliwość wybrania się na indywidualne zakupy ze znaną stylistką, Gosią Marszałek. Żadna inna galeria nie oferuje takiej możliwości, lecz ilość miejsc jest tutaj ograniczona i obowiązują zapisy na https://galerialomianki.pl. To idealna opcja dla osób, które chcą łatwo i w pełni profesjonalnie odmienić swój wygląd oraz garderobę.

Uroda

Czymże byłaby galeria handlowa bez wyboru drogerii kosmetycznych? W Galerii Łomianki znajdziemy zarówno popularne sieciówki i luksusowe sklepy firmowe z branży kosmetycznej. Możemy wybierać z Yves Rocher, Sephory lub Hebe albo skorzystać z pomocy doświadczonych sprzedawców i wizażystów w małych punktach markowych, jak Inglot. Zawsze możemy liczyć na pomoc obsługi i ciekawe promocje.

Przyjemności

Ostatnią opcją, jaką oferuje galeria jest oczywiście obfita część gastronomiczna. W Galerii Łomianki wybór restauracji, barów i urokliwych kawiarenek mamy spory i ciekawy. Po udanych zakupach i dobrej zabawie można wyskoczyć na pyszną kawę oraz ciastko lub zjeść szybki i smaczny obiad.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz